Rehabilitační bazény

Fotogalerie

Vybrané reference

Praha - Podolí
2014
Opava
2013
Teplice nad Bečvou
2011
Třinec
2009
Praha
2009
Čeladná
2007
Poděbrady
2005
Třinec
2004
Lázně Bělohrad
2003

Rehabilitační bazény pro balneologické a lázeňské centra

Slouží pro zvýšení kvality  služeb balneologických a lázeňských center, často se doplňují  vířivou vanou, kneippovým chodníkem, saunami a ochlazovacími zařízeními (WELLNESS a SPA). Bazény jsou vyrobeny dle platných bezpečnostních a hygienických norem pro veřejné bazény.  Teplotu vody doporučujeme min. 31°C. Bazény jsou individuálně tvarováné a vybavené technickými zařízeními pro požadovaný směr terapie. Bazény mají několik možností vstupu do vody včetně bezbariérového vstupu (šikmou plošinou, hydraulickými manipulátory apod.)

Vířivé bazény a vany

Slouží pro termoterapeutickou masáž těla. Optimální tvar  v kulatém provedení,  je možné dodat ale i provedení s rovnými stěnami. Nejčastěji jsou v provedení pro sezení. Je možné si vybrat z optimalizovaných výkonových typů trysek s ergonomickým rozložením pro jednotlivé masážní místo. Vzhledem k nerezové subtilní konstrukci těchto bazénů, masážní trysky zvládnou vyšší výkonové zatížení než jiné obdobné výrobky. Optimální teplota vody je od 33°C do 36°C.

Kneippovy  chodníky

Patřily dříve výhradně do veřejných lázeňských center zejména pro léčbu astmatických nemocí, pro posílení vnitřního imunitního systému těla. Účinek terapie se podporuje akupresurou kamenitého dna nebo nopy podlahy. Provozní teplota – teplá voda: 35 – 42°C. Provozní teplota – studená voda: 10 – 15°C. Doporučená délka pobytu: 1 cyklus cca 4x a´1 min.

Online poptávka Servis bazénů Reference

Aktuality:

Proudové systémy pro kondiční plavání

Uvádíme originální výrobek proudového zařízení pro kondiční plavání. Odpovídáme na stále větší potřebu našich zákazníků poskytovat zařízení s vyšším výkonem, než je tomu dosud na trhu s těmito výrobky. Více ...

Titanové bazény

Na základě stále vyšších požadavků našich zákazníků jsme v dubnu 2016 předali první bazén vyrobený z titanového materiálu. Například salinita vody z Mrtvého moře nedovolovala použití i těch nejkvalitnějších nerezových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak první výrobce titanových bazénů na světě. Více .....
Počet realizací: 956