czskdeplrues

Titanové bazény

Typ bazénu: Zakázková výroba

Fotogalerie

Relaxace ve vodě z Mrtvého moře je stále oblíbenější  procedůrou světových balneo center.  Osvědčené vlastnosti nerezového materiálu již nestačily na vyšší požadavky některých našich zákazníků. Jako první jsme vyvinuli originální výrobu bazénů z titanu, vybavyli jsme výrobu novou technologií obrábění a svařování, prošli jsme odbornou certifikací. Proč titan? Jedině tento kovový materiál je schopen odolat salinitě o koncentraci vody z Mrtvého moře, zároveň má nadstandardní odolnost proti opotřebení a splňuje vysoké požadavky na luxusní design výrobku. V současné době předáváme na Slovensku první balneo terapeutickou vanu pro dvě osoby (viz foto z výroby). Již brzy zde poskytneme fotografie z první realizace.

Online inquiry References

Aktuality:

Flow systems

Here is a genuine product of the flow device for fitness swimming. We respond to increasing need of our customers to provide devices with higher power than are actually in the market

Titanium pools

We passed on the first pool made of titanium material, based on increasing requirements of our customers, in April 2016. For example salinity of the water from the Dead Sea would not permit the use of even the highest quality stainless steels. Berndorf Bäderbau is the first manufacturer of titanium pools in the world.

Počet realizací: 835