Vysekávání a ražení nerezových plechů

Nový CNC-Stroj s revolverem.

Serie EM- NT disponuje cestu ukazujícím servoelektrickým vysekávacím pohonem, který slučuje pozitivní vlastnosti mechanického vysekávacího stroje s flexibilitou a rychlostí hydraulického vysekávacího stroje a přitom ještě zřetelně vykazuje nižší provozní náklady. Servoelektrický pohon, který téměř nevyžaduje údržbu je nadmíru precizně naladěný a dosahuje prvně nastaveným „TWIN Drive“ v některých oblastech úloh rychlosti vysekávacích hydraulických strojů .

EM-NT
Servoelektrický vysekávací pohon se vyznačuje vnějším malým příkonem a otvírá v souvislosti s novým 3 dráhovým nástrojovým revolverem nové možnosti v ohýbání a přepracování nových obrysů.

EM-NT také disponuje novým interdisciplinárním řídícím systémem AMNC. Toto řízení zaručuje kompetentní a optimálně uživatelské proměny všech procesů stroje a nabízí vedle síťové schopnosti v síti AMADA a použitelnosti multimediálních dat přímo na stroji již dnes plnou kompatibilitu se všemi ostatními stroji s AMNC řídící koncepcí. ( ohraňovací lisy, lasery a vysekávací stroje).

EM -NT je plně kompatibilní se všemi komponenty modulárního AMADA-systému automatizace a umožňuje tak také následnou automatizace dle specifických potřeb zákazníka.

Přehled max. technických parametrů stroje EM-3612 NT:
Síla (kN)   300 t
Pracovní rozsah 3000 x 1525 mm
Pracovní rozsah s přesazením 6000 x 1500 mm
Tloušťka max (mm) 4,5 mm
Elektrický příkon 5 kW
Elektrický příkon v režimu Stand by 1 kW
Počet stanic 45 / 4 mm

Kontakt: Radek Pasz – vedoucí výroby, mob.: +420 724 006 836 , mail: r.pasz@berndorf-bazeny.cz

Online poptávka Servis bazénů Reference

Aktuality:

Proudové systémy pro kondiční plavání

Uvádíme originální výrobek proudového zařízení pro kondiční plavání. Odpovídáme na stále větší potřebu našich zákazníků poskytovat zařízení s vyšším výkonem, než je tomu dosud na trhu s těmito výrobky. Více ...

Titanové bazény

Na základě stále vyšších požadavků našich zákazníků jsme v dubnu 2016 předali první bazén vyrobený z titanového materiálu. Například salinita vody z Mrtvého moře nedovolovala použití i těch nejkvalitnějších nerezových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak první výrobce titanových bazénů na světě. Více .....
Počet realizací: 956