Od návrhu po realizaci

Nabízíme komplexní služby ve zpracování projektových studií řešení WELLNESS a SPA center. Navrhneme Vám, ve spolupráci s nejlepšími odborníky pro tento druh zařízení, optimalizované dispoziční řešení. Optimalizovaným myslíme projekt s provozně i investičně minimalizovanými náklady při dodržení maximálního moderního designu a zároveň dodržení vyysoké úrovně služeb poskytovaných zákazníkům.

      V dalších krocích zajistíme další stupně PD. Formou generálního dodavatele dodáme stavební celky wellnessu. Jsme schopni dodat nerezové bazény a vířivé bazény včetně technologie úpravy vody, kompletní saunový svět, případně dodáme vzduchotechnické zařízení vhodné do bazénového prostředí.

Mezi wellness kúry řadíme:

  • bazén s masážní lavicí a tryskami, vodním chrličem, protiproudem
  • masáže thajské, klasické celkové, částečné, medové, lávovými kameny
  • finskou nebo suchou saunu
  • parní lázeň
  • kryogen terapie
  • solné jeskyně nebo solno-aerosolové komory
  • fitness (aerobní stroje) – eliptical, víceúčelové posilovací věže, běhací pás – chodník, ergometry

Primárně, slovo wellness znamená cestu k souladu mysli, duše a těla díky duševní, fyzické, okolní a sociální pohody.Cílem je, aby se člověk cítil dobře.  S označením wellness se můžeme setkat v kontextu s různými nabídkami pro odpočinek  např. hotelů, lázeňských domů, veřejných bazénů, domů pro seniory, případně rahbilitačních center.

Relaxační bazén – Hotel Vitality Vendryně je právě typickým příkladem úzké spolupráce s invesorem a jeho představami.

Online poptávka Servis bazénů Reference

Aktuality:

Proudové systémy pro kondiční plavání

Uvádíme originální výrobek proudového zařízení pro kondiční plavání. Odpovídáme na stále větší potřebu našich zákazníků poskytovat zařízení s vyšším výkonem, než je tomu dosud na trhu s těmito výrobky. Více ...

Titanové bazény

Na základě stále vyšších požadavků našich zákazníků jsme v dubnu 2016 předali první bazén vyrobený z titanového materiálu. Například salinita vody z Mrtvého moře nedovolovala použití i těch nejkvalitnějších nerezových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak první výrobce titanových bazénů na světě. Více .....
Počet realizací: 956