Atrakce a vybavení

Fotogalerie

Atrakce jsou vestavby, pevně přivařené nebo bezpečně jinak připevněné ke korpusu bazénu. Mají jednotné unifikované tvary prověřené oblibou a zkušenostmi zákazníků. Výhodou jsou jejich optimální užitné vlastnosti a bezepčnostní atesty TUV. Mezi hlavní atrakce patří např. světla, vzduchové dnové perličky, tlakové vodní trysky, protiproudá zařízení, chrliče, skluzavky  apod..

Chrliče

CHRLIČ COBRA, CHRLIČ PROFI

Terapeutické lehátko

Terapeutické trubkové lehátko fy BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.  je  pod ochranou autorských práv, porušování autorských práv či práv souvisejících s právem autorským je postihováno dle obecného ustanovení § 152 zákona č. 140/1961 Sb., trestní zákon.

Teraputická lavice

Terapeutická trubková lavice fy BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.  je  pod ochranou autorských práv, porušování autorských práv či práv souvisejících s právem autorským je postihováno dle obecného ustanovení § 152 zákona č. 140/1961 Sb., trestní zákon.

Další produkty:

  • TLAKOVÉ TRYSKY ZE STĚN BAZÉNU
  • DNOVÁ PERLIČKA 200mm.
  • DNOVÁ PERLIČKA 300mm.
  • DNOVÁ VODNÍ TRYSKA PRO MASÁŽ NOHOU.
  • ZAŘÍZENÍ PRO KONDIČNÍ PLAVÁNÍ
  • SPRCHA BB 100.

Skluzavka žlabová DINO A MEDVĚD

Skluzavky žlabové DINO a MEDVĚD nebo jejjich částí fy BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.  jsou  pod ochranou autorských práv, porušování autorských práv či práv souvisejících s právem autorským je postihováno dle obecného ustanovení § 152 zákona č. 140/1961 Sb., trestní zákon.

Online poptávka Servis bazénů Reference

Aktuality:

Proudové systémy pro kondiční plavání

Uvádíme originální výrobek proudového zařízení pro kondiční plavání. Odpovídáme na stále větší potřebu našich zákazníků poskytovat zařízení s vyšším výkonem, než je tomu dosud na trhu s těmito výrobky. Více ...

Titanové bazény

Na základě stále vyšších požadavků našich zákazníků jsme v dubnu 2016 předali první bazén vyrobený z titanového materiálu. Například salinita vody z Mrtvého moře nedovolovala použití i těch nejkvalitnějších nerezových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak první výrobce titanových bazénů na světě. Více .....
Počet realizací: 956