Veřejné bazény

Fotogalerie

Vybrané reference

Kdyně
2000
Most
2000
Třinec
2000
Bohumín
2000
Orlová
2000
Hranice
2006
Olomouc
2008
Rychnov nad Kněžnou
2010
Nová Paka
2015
Frýdek-Místek
2009
Brno
2004
Pardubice
2011
Ostrava
2011
Vysoké Mýto
2018
Brno
2018
Trenčinaské Teplice (SK)
2018
Praha Radotín
2019
Praha 17 - Řepy
2020
Trnava
2016

Aquaparky

Aquaparky jsou obvykle ve vlastnctví  obcí a měst, ale v poslední době přibývají i aquaparky privátní. Optimální teplota vody je od 29°C  do 31°C v relaxační části bazénů a teplota  vody do 35°C ve vířivých bazénech.

Aquaparky jsou zejména vybavené  atraktivními  skluzavkami  a dalšími atrakcemi zejména pro děti každého věku. Často jsou tyto centra vybavené wellness zónou se saunovým světem, fyzioterapií a masážemi. Pro vody s větším procentem salicity, respektive s minerálním složením vody nutno použít kvalitnější nerezový materiál.

Plavecké bazény pro venkovní a vnitřní koupaliště a bazénové centra

Koupaliště a bazénové centra  převážně vybavená bazény pro aktivní plavání bez větších  skluzavkových či jiných atrakcí. Optimální teplota vody je od 26 do 28°C. Bazény jsou vybavené plaveckými drahami, v případě požadavku i dle FINA norem.

Bazén zejména pro  potápění

Pro zvýšení atraktivity aquaparků a plaveckých bazénů a koupališť je jednou z možností bazén pro potápění. Slouží pro tréning potápění  jak veřejnosti, tak i složek IZS ČR (policie, hasiči apod.). Lze ho doplnit i skokanskou věží, horolezeckou stěnou, případně některými adrenalinovými atrakcemi, napřílad JUMPING BULL  Aquarena Gmbh (AT) .

verejne-bazeny-image

Dále může být  vybavený skleněnými průhledítky, osvětlením vody nebo podvodními odpočinkovými plošinami. Optimální teplota vody 30°C. Bazény s větší hloubkou vody, nejčastěji kolem 9m .

Bazén výplavový

Slouží pro zpestření zážitku z koupání na venkovním prostranství výplavem z vnitřního prostředí bazénu. Často se venkovní část vybavuje terapeutickými lehátky pro relaxaci na venkovním vzduchu. Teplota vody by měla být minimálně 32°C.

Online poptávka Servis bazénů Reference

Aktuality:

Proudové systémy pro kondiční plavání

Uvádíme originální výrobek proudového zařízení pro kondiční plavání. Odpovídáme na stále větší potřebu našich zákazníků poskytovat zařízení s vyšším výkonem, než je tomu dosud na trhu s těmito výrobky. Více ...

Titanové bazény

Na základě stále vyšších požadavků našich zákazníků jsme v dubnu 2016 předali první bazén vyrobený z titanového materiálu. Například salinita vody z Mrtvého moře nedovolovala použití i těch nejkvalitnějších nerezových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak první výrobce titanových bazénů na světě. Více .....
Počet realizací: 956